Whatsapp Takip Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Dünya genelinde neredeyse tüm cep telefonlarında yüklü halde bulunan bir uygulama olan Whatsapp, kullanım kolaylığı ve sahip olduğu diğer tüm gelişkin özelliklerle giderek yayılmaya devam ediyor. Grup konuşmaları da yapılan bu uygulamada, canlı video görüşmesi, fotoğraf, dosya ve sesli mesaj gönderme gibi önemli özellikler var. 

WhatsApp çevrimiçi takip

Çocuklarının Whatsapp üzerinde kimlerle ve ne kadar süreyle konuştuklarını merak eden ebeveynler ya da çalışanlarının iş zamanında online sohbet yapmasını  istemeyen işverenler için, Whatsapp takip programı uygulamaları bulunmatadır. Bu uygulamaların en çok tercih edilenlerinden biri olan mspy, kullanıcılarına detaylı bir rapor sunmaktadır.

Whatsapp takibi nasıl yapılır?

En çok kullanılan anlık mesajlaşma platformlarından biri olan Whatsapp, çocuklarımızın kimlerle görüştüğü ve ne tür içerikler aldığı konusunda bizi endişeye düşürebilir. Çocuklarımızı rahatsız edip, onlara takip edildikleri hissini yaşatmadan, zararlı kişilerden ve içeriklerden onları koruyabilir, bulundukları konum hakkında bilgi alabilir, tüm arama kyıtlarına erişebilir ve ziyaret ettikleri siteler içinde zararlı bulduklarımızı engelleyebiliriz. 

Güvenli internetin henüz tam olarak uygulanamadığı dünyamızda işte bu noktada takip programları anne babaların ve işverenlerin imdadına yetişiyor. Bu yazıda Whatsapp takibinin nasıl yapıldığı ve takip programlarının hangileri olduğu konusunda size bilgiler vereceğiz. Bu programlar içinden hangilerinin eniyisi olduğu ve nasıl kullanılıcakları ile ilgili de aydınlatacağız. Özellikle Whatsapp için bir takip programı arıyorsanız bu bilgilerin ışında bunun nasıl yapılacağını öğreneceksiniz. 

Bir kişinin Whatsapp hesabını takip etmek istediğinizde bunun birden fazla yolu bulunmaktadır. Whatsapp casus programları bunlardan biridir. Buna ek olarak Web takip ve Whatsapp takip programı da verilebilir. Şimdi bunları artı ve eksileriyle inceleyelim.

WhatsApp İzleme

Numarayı Gir:

Whatsapp Web

Bildiğiniz gibi yalnızca cep telefonunuzdan değil, tablet, diz üstü bilgisayar ya da masa üstü bilgisayarınızdan da Whatsapp’ı kullanabiliyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken https://web.whatsapp.com/ adresine girerek ekrandaki QR kodu cep telefonunuzdaki Whatsapp uygulamasıyla scan yapmanız. Scan işlemi biter bitmez bilgisayarınızda Whatsapp hesabınız görüntülenecek ve tıpkı cep telefonunuzda olduğu kullanmaya başlayacaksınız. 

Bu şekilde takip yapmak isterseniz, Whatsapp’ını takip etmek istediğiniz kişinin telefonunu birkaç saniyeliğine almanız gerekmektedir. Daha sonra bilgisayarınızdan Whatsapp Web adresine girerek, bu kişinin telefonuyla ekranda çıkan kodu tarattığınızda, onun Whatsapp’ı açılacak ve böylece tüm bilgilere ulaşabileceksiniz. 

Fakat burada dikkat edilmesi gereken konu, işlem çok basit olmasına karşın, telefon, bilgisayarınızdan uzaklaştığı takdirde bağlantının kesilecek olmasıdır. Bu nedenle takip edeceğiniz telefonun evinizin sınırları içinde kalabilmesi önemlidir. Ayrıca telefonunu takip ettiğiniz kişi, telefonunun ekranında o anda web uygulamasına bağlı olduğunu farkedebilir. Bu da yakalanmanız anlamına gelecektir. 

Mac Spoofing

Bu yöntem biraz teknik bilgi gerektirmekle birlikte, hem ücretsizdir hem de verilen direktifler eksiksiz olarak yerine getirildiğinde, herkesin başarıyla uygulayabileceği bir takip yöntemidir. Fakat yine de hedef telefona fiziksel ulaşmak burada da gereklidir. 

 • Öncelikle kendi telefonunuzdan Whatsapp uygulamasını silin. 
 • Hedef telefonu alın ve MAC adresini bulun. Bu adres 01: 52: 28: 39: 79 gibi ikili sayılardan oluşur. Android telefonlarda Ayarlar, Telefon Hakkında, Durum, WiFi MAC Adresş olarak geçer. iPhone’da Ayarlar, Genel, Hakkında, WİFİ olarak bulunabilir. 
 • Daha sonra kendi telefonunuzun MAC adresini bir kenara kaydedin. 
 • Kendi telefonunuza hedef telefonun MAC adresini girin. Böylece Whatsapp bu adresi hemen tanıyacak ve siz de hedef telefonun hesabına erişmiş olacaksınız.
 • iPhone için Wifispoof, Android için BusyBox gibi MAC spoof uygulamalarını kullanabilirsiniz. 
 • Kendi telefonunuza Whatsapp’ı yükleyin ve hedef telefon numarası ile çalıştırın. 
 • Bundan sonra hedef telefona bir doğrulama kodu gidecektir ve bu esnada telefonun sizde olmas gerekmektedir. Gelen kodu onaylayıp hedef telefondan silin. Artık takip etmek istediğiniz kişinin Whatsapp’ı sizin telefonunuzda çalışmaya başlayacaktır. 

Bu yöntem aslında göründüğü kadar karmaşık değildir. Üstelik ücretsizdir. Fakat yine de hedef telefonun bir süre sizde kalmasını gerektirecek bir işlem süreci vardır. 

Takip Uygulamaları

Takip uygulamaları Whatsapp takibi için kullanılabilecek en iyi yöntemdir diyebiliriz. Kullanımının kolay ve risksiz olması nedeniyle daha fazla tercih edilmektedirler. Şu anda dünyada pek çok takip uygulaması satılmaktadır ve bunların tamamının kullanımı yasaldır. Yine de aralarında bir kıyaslama yaparak kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. 

mSpy-Whatsapp

Bu hizmeti satın aldıktan sonra size nasıl kullanacağınızla ilgili müşteri hizmetleri desteği sunulmaktadır. Üstelik dilediğiniz zaman uygulamayı sonlandırabilirsiniz. Günümüzde mSpy, Flexispy, Spybubble ve MobieSpy gibi uygulamalar en çok tercih edilenlerdir. Fiyatları değişiklik gösterirken, hemen hemen hepsinin verdiği hizmet aynıdır. Bu uygulamaları inceleyerek kendiniz için en uygun olanını seçebilir ve satın aldıktan sonra hiç zaman kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. 

En iyi telefon takip programları 2023

mSpy

Whatsapp takip etme programlarının içinde en iyilerinden biridir. Dünya genelinde oldukça fazla kullanıcısı vardır. iPhone ve Android telefonlarda kullanılabilir. Sunduğu hizmetler içinde:

 • kayıtlarının takibi
 • SMS kayıtları
 • Whatsapp mesajları
 • konum belirleme etc.

Hedef telefonun coğrafi olarak çerçevelenmesi ve çerçevenin dışına çıktığında bildirim gönderilmesi, istenilen internet sitelerinin engellenmesi, gelen aramalardan bazılarının engellenmesi, e-posta yazışmalarını ve internet geçmişini görebilme gibi hizmetler sunmaktadır.  

mSpy’ı satın aldıktan sonra size gönderilen e-postada programı adım adım nasıl kuracağınız ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Ayrıca sizin adınıza açılan hesabın kullanıcı adı ve şifresi de yer alır. Bu bilgiler ışığında programı hedef telefona kolayca yükledikten sonra adınıza açılmış hesapa giriş yaparak takşbe başlayabilirsiniz. Programın bir haftalık ücretsiz deneme süresi bulunuyor. Yine de satın aldıktan sonra beğenmediğiniz takdirde 10 gün içinde geri iade edip, paranızı alabilirsiniz. 7/24 müşteri hizmetleri sayesinde aklınıza takılan her konuyu dilediğiniz zaman sorabilirsiniz. 

MSPY’I İNDİR

SpyBubble

İkinci olarak ele alacağımız SpyBubble, telefon takip programı olarak yine çok tercih edilenlerden ve en iyilerinden biri. Aileler ve işverenler için geliştirilen bu casus takip programın da kurulumu ve kullanımı son derece basit. Verdiği hizmetler de oldukça geniş:Arama dinleme, çevresel sesleri dinleme, SMS takibi, arama takibi, Whatsapp takibi, iMessenger takibi, Fotoğraflara ve E-postalara erişim, uzaktan kontrol, konum bilgisi, rehber erişimi ve tarayıcı geçmişini görme. 

Bu uygulamayı kullanmak için de hedef telefona kısa süreliğine de olsa erişmeniz ve size gönderilen linkteki yazılımı telefona yüklemeniz gerekiyor. Yüklediğiniz yazılımın telefon sahibi tarafından görüleceğinden endişe etmemelisiniz çünkü ekranda her hangi bir ikon olmadan geri planda çalışan bir uygulama. Ayrıca SpyBubble’da sizin için açılan hesaba girerek takip etmek istediğiniz telefonun her hareketini anlık olarak görmeniz mümkün. Fiyatı ve ödeme seçenekleri herkese uygun. İphone ve Android telefonlarda kullanılabilir. 

SPYBUBBLE’I İNDİR

MobileSpy

En iyi Whatsapp casus yazılımlarından biri olarak bilinen MobileSpy, uzun süreye dayanan deneyimi ile dünya genelinde pek çok müşteriye hizmet vermekte. Bu uygulama şu anda 150’den fazla ülkede satılmakta. Whatsapp, Skype, Snapchat, Facebook, Telegram, Vine ve Viber gibi sosyal medya etkinliklernin takibi, konum bilgisi, arama kayıtları, SMS ve MMS takibi, fotoğraf ve video görüntüleri, ziyaret eidlen siteler, rehberde kayıtlı kişiler, gelen ve giden e-postalarla ilgili tüm bilgileri elde edebileceksiniz. 

Birden fazla değişik paket seçeneğiyle sunulan bu programda kendi dilinizde yardım almanız da mümkün. Teknik destek ve müşteri hizmetleriyle canlı sohbet olanakları var. Hızlı ve kolay kurulumun yanı sıra İOS ve Android cihazlara uyumlu. Ödeme seçenekleri fazla. 

Whatsapp casus programları nasıl kullanılır?

İnternet güvenliğinin çocuklarımız için sağlanması ve çalışanların iş zamanında sosyal medyada zaman geçirmesinin önlenmesi için ideal birer seçenek olan casus programların kullanılması düşünüldüğünden daha kolaydır. Teknolojik bilginizin olmasına gerek kalmadan, müşteri hizmetlerinin de yardımıyla kısa sürede kolayca kurulumunu yapacağınız bu yazılımlar, hedef telefonları anında izlemeniye başlamanızı sağlayacaklar. 

En çok kullanılan anlık mesajlaşma platformlarından biri olan Whatsapp için kullanmayı düşündüğünüz takip programını satın almalısınız. Kullanacağınız  programı seçip, satın alma işlemini tamamlar tamamlamaz, müşteri hizmetleri tarafından size bir e-posta gönderilecek. Bu e-postanın içinde hem sizin için açılmış bir hesabın kullanıcı adı ve şifre bilgisi hem de hedef telefona yükleyeceğiniz programın linki yer almaktadır.

Casus programların neredeyse tamamı hedef telefona fiziksel olarak erişim gerektirmektedir. Bu nedenle çalışanlarınızın ya da çocuğunuzun telefonunu, programın kurulum süresine yetecek kadar elinizde bulundurmanız gerekir. Size gönderilen e-postada gereken tüm adımların bilgisi yer almaktadır. Programı hedef telefona nasıl yükleyeceğiniz resimlerle ve adım adım verilir. Yine de yardım almak isterseniz müşteri hizmetlerinin yardımı ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 

Kurulumu tamamladıktan sonra ve sizin için açılan hesaba giriş yapıp takibe başladıktan sonra hedef telefona yeniden fiziksel erişim gerekmez. Artık hesabınıza girerek anlık olarak takibe başlayabilir, sizin için hazırlanan detaylı raporları görebilirsiniz. 

Örneğin mSpy takip programının Android cihazlar için dört farklı abonelik seçeneği bulunuyor: 1 Ay Temel, 1 Ay Premium, 3 Ay Premium ve 12 Ay Premium. Fiyatlar aylık 12.49 TL ile 53.99 TL arasında değişiyor. Öncelikle e-posta adresinizle üye oluyorsunuz. Seçiminizi yaptıktan sonra ‘Satın Al’ seçeneğine tıklayıp karşınıza çıkan formu eksiksiz olarak dolduruyorsunuz. 

Ekran sizi adım adım üyelik ve satın alma işlemi boyunca yönlendiriyor. Yükleme için yardım isterseniz iki ayrı seçenekten birini seçerek bunlar için gereken ödemeyi de yapmalısınız. Bu seçenekler mAssistance kurulum ile yardım ve Destek Öncelik Hattı 7/24 Premium Teknik Yardım. Ardından ödeme bilgilerinizi girip ‘Siparişi Gönder’ butonuna tıkladığınızda satın alma işlemi bitmiş oluyor. 

Yükleme işlemi için hazırlanan bir video mSpy internet sitesinde mevcut. Tüm işlme burada detaylarıyla anlatılıyor ama yinde de yardıma gereksinmeniz olursa müşteri hizmetlerini arayabilir ya da canlı sohbet hattından ulaşabilirsiniz. 

Sonuç

İnternetteki zorbalıklar, akran zorbalığı ya da zararlı içerikleriden çocuklarınızı ve sevdiklerinizi korumak, çalışanlarınızın iş zamanı sohbet uygulamalarında zaman geçirerek verimlerini düşürmelerini önlemek istiyorsanız siz de telefon takip uygulamalarını kullanmayı düşünebilirsiniz. Yalnızca Whatsapp takip değil, telefonla yapılan neredeyse tüm hareketleri izleyebileceğiniz bu uygulamalarla ilgili genel bilgileri sizlere burada sunduk.

Bunlardan birini seçerek siz de çocuklarınızın daha güvenli bir biçimde telefon kullanmasını sağlayabilir ya da çalışanlarınızın işi suistimal etmesini engelleyebilirsiniz. Çünkü güvenli internet güvenli bir yaşam demektir. 
İnternette dolaşırken bir foruma yazılmış şu soruyu buldum.

Çocuklarımın whatsapp mesajlaşma geçmişine ulaşmak istiyorum ve o mesajların benim telefonumda da olmasını istiyorum… Bir whatsapp mesajı aldıklarında, ben de o mesajı almak istiyorum.

MSPY İNCELEYİN

Son zamanlarda içimde,  çocuklarımın doğru yolda olmadıkları hakkında küçük şüpheler uyanıyor. Bu whatsapp mesajlarının aynı anda kendi telefonuma nasıl gelebileceği hakkında bilgi almak istiyorum…. Lütfen benim için bir çözüm bulun.

Whatsapp mesajlaşma geçmişine ulaşırsam ne olur?

Aldatma bu günlerde çok sıkça görülen bir durum ve sizi aldattığının farkına varmak  çok zor. Aramaları ve mesajları takip eden birçok uygulama var ama ya Whatsapp mesajları, onları takip etmenin bir yolu var mı?

mSpy bunu yapabilir, aşağıdaki sorulara bir çözüm olarak tek yapmanız gereken şey, bu uygulamayı onu akıllı telefonuna indirmek ve sonrasında cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan onun bütün whatsapp mesajlaşma geçmişini uzaktan takip edebilirsiniz.

mSpy ücretli bir uygulamadır ve aşağıdaki banner ‘a tıklayarak onu en ucuza satın alabilirsiniz.

Gelen arama terimleri:

 • whatsapp yazışma geçmişini online olarak nasıl görebilirim
 • online whatsapp geçmişi
 • online whatsapp mesaj geçmişi
 • başka birisinin whatsapp yazışma geçmişini nasıl görürüm
 • online olarak whatsapp geçmişini nasıl kontrol edebilirim

WhatsApp mesajları nasıl okurum?

Hedef cep telefonuna (Android/iPhone) indirebileceğiniz mSpy uygulamasının en uygun paketini yükleyin ve bilgisayarınızdan, akıllı telefonunuzdan ya da iPad’ınızdan tüm WhatsApp mesajlarını görebilirsiniz hatta onun konumunu bile takip edebilirsiniz. Android kullanıcıları takibi mSpy Lite üzerinden yapabiliyor.

Diğer bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir.

Whatsapptan konum takibi yapılabilir mi?

Pratikte, eğer o kişi konumunu sizinle paylaşmak istemiyorsa, bunu bilmeniz mümkün değildir fakat ufacık bir yardımla onu kolayca bulabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı görelim!

İhtiyacınız olan tek şey mSpy uygulamasıdır. Bu uygulama o kişinin telefonuna bir kere indirildi mi onun konumunu görmek artık çok kolay olacaktır.

133 thoughts on “Whatsapp Takip Nedir ve Nasıl Kullanılır?

 1. Mac numarasini degistirerek izleme hakkinda daha detayli bir bilgi alabilirmiyim.numarayi degistirdikten sonra hedef telefona baska birsey yuklemek.gerekiyormu

  1. Merhaba, MAC numarasını değiştirerek takip etmek istediğiniz Whatsapp hesabına ulaşmanız mümkün değil. Ücretli uygulamalar bu açıdan size %100 ulaşım sağlıyor. Daha detaylı bilgi 24/7 çalışan destek ekibinden alabilirsiniz.

    1. Merhaba,
     mspy yazılımını iPhone a yüklemek için buradan faydalanabilirsiniz. Ya da resmi web adresine geçebilirsiniz.
     Casus yazılımların farklı sürümleri mevcuttur. Uygun olanı seçip ne kadar işe yaradığını daha iyi anlarsınız.
     Takip etmek istediğiniz telefona fiziksel erişiminiz olursa, sanırım mspy’i sorunsuz kurarsınız.

     1. Slm . baska birinin whatsapp ini kontrol edebilirmiyiz. baskasının whatsapindan biz yazı yazabilir veya birilerini enlleyeblirimiyiz ?

     2. Başkasının WhatsApp yazışmalarını ve paylaşılan multimedia dosyaları kontrol edebilirsiniz. WhatsApp takibi hakkında tüm detayları buradan okuyabilirsiniz.

  2. Merhaba ben bu programı satın almak istiyorum benim telefonum samsung galaxy s6 uyumlumudur yardımcı olursanız iyi olur

  1. Takip etmek istediğiniz telefona 1 kere ulaşımınız olmalı, ulaşım olmadan yazılımı yüklemek imkansızdır.

   1. Merhaba Takip etmek istediğiniz telefona bu casus progami diye uygulama yuklerken mesaj geliyomu zaten anlamiyor ona link atsam kendisi yuklese olurmu ele?

    1. Uygulama yüklerken mesaj sizin e-postanıza geliyor. Yükleme sırasında bir sorun olduğunda her zaman müşteri desteğinden yardım alabilirsiniz.

 2. Şimdi bu casus yazılımı takip etmek istediğimiz kişinin telefonuna kurdum aynı şekilde kendi telefonuma da kurmak durumundayım doğru mu? Bu durumda uygulamayı 2 kere mi satın almak zorundayım

  1. Hayır, uygulamayı tek defa kuruyorsunuz. Kendi telefonunuzda gereken ayarları yaparak takip edilen etkinlikler raporu ya telefonunuza ya da pcnize gelecek.

 3. slm kardeşim kız arkadaşıma gelen msjları ve vatsaptan gelenleride tabiki bi şekilde ondan habersiz görmem lazım nasıl yaparım kurban olim bana yardımcı ol

  1. Takibi yapabilmek için herhangi bir telefon casusu indir,ücretsiz casuslara pek güvenme, yanıltıcı bilgi veriyor olabilir, en iyisi parana göre uygun bir yazılım satınalmak. Anketlere göre en güvenilir ve tercik edilen yazılımın adı mSpy. Linke tıklayarak sitelerine geçersin.

 4. Merhaba bu yazılımı kendi telefonumuza mı kuruyoruz yoksa takip etmek istediğimiz telefona mı kuruyoruz

  1. Yazılım takip edilecek cihaza kurulmalı, siz ise tüm aktiviteleri ister cep telefonunuzdan ister bilgisayardan yada tabletten izleyeceksiniz.

  1. Bilinen göstergelerden bazıları telefonunuzun hızlı ısınması, ekranın kendiliğinden yanması, bazı uygulamaların kapanıp açılması gibi başka işaretler de mevcuttur. Ancak kaliteli ücretli yazılımlar arka fonda çalıştığını asla belli etmez.((

 5. meraba benim telefonuma casus programı yüklenmiş yalnız yükleyen kişi belliki hata yapmış benim mail adresimi yazmış devamlı bildirim geliyor ve can sıkıcı bu programı nasıl silebilirim lütfen yardım edin fabrika ayarlarına döndüm sizce bunu yapmakla yazılım programı silinir mi bazıları kaliteli olduğu için yazılım programı silinmiyor diye duydum ne derece doğru ?

  1. Merhaba, üzgünüm, bu konuda size yardımcı olamayacağım. Gerçekten ücretli kaliteli programlar gizli modda çalıştığı için kendini belli etmez. Aslında hem takip ediliyorsunuz, hem de takip ediyorsunuz. Müşteri hizmet servisi yardımıyla programı satan üretici ile iletişime geçip otomatik uzatmadan vazgeçerek kullanımı durdurabilirsiniz. Sanırım, işinize yarar.

 6. takip etmek istedigim telefona ulasimim hangi derecede olmali, onay kodu mu geliyor telefon elimdemi olmali o anda veya ne yapmam lazim aciklarmisiniz
  programi yuklerken takip etmek istedigim telefon yanimda olmyabilir programi baska bir adrese veya mail e yukledikten sonra uygun bir zamanda aktarabilirmiyim
  sonucda bu gizli bi program
  telefona en az bir kez ulasiminiz olmali demisiniz yukardaki yorumlarda bu nerde ve nasil olmali

  1. Yazılımı takip edilecek cihaza kuracağınız için kurulum sırasında cihaza erişimi sağlayın.
   Ödemeniz onaylandıktan sonra (faturalandırma şirketinden bir onay e-postası alırsınız), yazılım üreticisinden gelen karşılama e-postası için gelen e-posta kutunuzu kontrol edin. 
Karşılaşama e-postası, kişisel web Kontrol Panelinize (veri depolama yeri) ve Giriş bilgilerinize bağlantı adresini içerir. Bağlantıyı takip etmeniz ve hesabınıza (Kontrol Paneli) giriş yapmanız yeterlidir. Buradan yeni bir cihaz kurulumunun nasıl gerçekleştirileceği üzerine tüm talimatları içeren bir Kurulum Sihirbazı göreceksiniz.

 7. karşıdan yükleme yapma şansım yokmu acaba bir foto içine gizleme yada bir link içine gizleme gibi bunula ilgili açıklama yaparsanız sevinirim

  1. Maalesef öyle bir opsiyon bulunmuyor. Casus yazılım kurulmasıyla ilgili soruların cevapları mSpy sitesindeki sss bölümünde bulabilirsiniz.

 8. Merhaba.. MAC numarasını degistirmeyi pek anlayamadım.. ve hedef telefona kod gelmeden nasıl hızlı bir sekilde ulasacagım? Bu yasadışı mı?

  1. Hızlı ulaşmanın tek yolu başkasının telefonunu elinize alıp içeriğini okumaktır, en hızlısı bu. Telefon size ait ise, fişi ya da faturası adınıza kesilmişse ya da tarafınızdan ödeme yapılmışsa takip işlemi yasadışı olarak görünmez.

 9. Acil yardım edin… Whatsapp hesabimi sildim sonra geri yukledim. Eski Mesajlarima boyle casus gibi uygulamalarla ulasilabilirmi?

 10. slm, bende whatts app kurulu ama az önce onay kodu geldi; birisi benim whatts app hacklemeyemi çalıştı? Kim olduğunu öğrenebilirmiyim ve hacklenmekten nasıl korunurum? Lütfen cevap; tşk ederim

   1. Selamlar, onay kodu neye ait olduğunu belli mi? Hackleme de olabilir, daha önce başka bir cihaz kullandıysanız ondan da olabiliyor. Telefonunuza ulaşan kişi hakkında bir bilgi almanız mümkün değil maalesef, uzaktan telefonunuza bağlamanın hiçbir şansı yoktur. WhatsApp’ınızı telefona ulaşımı olan bir kişi açmaya çalışmıştır.

 11. Merhaba, tum bilgiler harika, tesekkurler. Peki 1-baska bir casus yazilimin kurulu oldugu telefona yuklenirse iki program cakisir mi? 2- android ici root gerekiyor mu? Tsk.

  1. Merhaba!
   1- Telefonunuzda diyelim WhatsApp ile Viber eşzamanlı olarak nasıl çalışıyorlarsa (ikisinin de amacı ayni) casus uygulamalar da ayni şekilde çalışır.
   2- Android’ler mutlaka rootlu olmalı.
   Ben teşekkür ederim)

 12. selam benim telefonum face ye girince bazen kendiliğinden faceden çıkıyor.telefonum da bana geldiğinde zaten açık bir şekilde geldi.böyle bir yazılım yüklenmiş olabilir.bunu öğrenip iptal ettirme şansım var mı?teşekkürler

  1. Selam, FB hesabınız öyle davranıyorsa haklısınız, takip yazılımdan olabilir. Yazılıma erişiminiz olmadığı için onu iptal ettirme gibi şansınız yok. Sadece sizi izleyen kişi takipten vazgeçebilir.

 13. Merhaba.ben kiz arkadasimla ayrildik.fakat nedensiz ve susuyor.ben onun watsapp mesajlarini nasil kendi telefonumdan gorebilirim..onunla ayri sehirdeyiz su an ve telefonunu elime alma mc adresini bulma imkanim yok

  1. Merhaba! WhatsApp mesajlarını kendi telefonunuzda görebilmek için diğer telefona takip yazılım yüklemeniz lazım, ancak bunun için mutlaka telefonunu elinize alıp gereken ayarlar yapmalısınız.

   1. selam ben gecen sene spybubble casus yazilim proqraminin pro versiyonunu satin aldim ve ilk denemeyi kendi telefonumda yapdim ama gereken bilgileri tam sekilde gondermiyordu. surekli de internet acik oluyordu ama pek de takminedici olmadi. arada olan benim 100 dolara oldu ))))

  1. 3 hafta geçtikten sonra telefona alışkanlık mı yapar diyorsunuz?)))) Yazılım kaldırılınca telefon takibine devam edemeyeceksiniz.

 14. Ben whatsapp plus kullaniyorum 2 gundur ne zaman girsem bu numaranin 3584573963019 whatsappima baktigini goruyorum.Cikiyorum giriyorum yine ayni sey.Numarada Ip gibi bi seye benziyor.Anlamadim ne demek bu cevaplandirirsaniz sevinirim.Birisi whatsappimi yonlendire bilirmi?

   1. Merhaba ben paketımı satın aldım şimdide hiç acıklamada yazmayan bısey cıktı yabancı ülke numarası verıyo burayı arayıp sıparısı tamamlayın dıyo ama boyle bı acıklama yoktu uzadıkca uzuyo orayı aradım ıngılızce konusuyo bana bı yardımcı olabılırmısın sonra bu programı apple store den mı ındırıcez sadece paket satın aldım ortada program yok nerden ındırıp nasıl kurucam tesekkur ederım

    1. Merhaba, programı aldığınız müşteri desteğine ulaşın ilk önce. Hangi program aldığınız? Bildiğim mSpy şirketi müşterilerine giriş bilgilerini gönderiyor hiçbir arama istememektedir.

 15. İşlemleri tamamlamak uzereyımde bı sorum olucak karşı tarafın apple kımlıgını soruyo şifresını soruyo onlarıda gırıcem ama o zaman gmail hesabına her hangı bı mesaj gıdermı karşı tarafın eger gıderse ona gore telefonun yanındayken ıslemı yaparım meaaj gıttımı izimizi de bellı etmış oluruz bılgılendırırsenız cok sevınırım

  1. karşı tarafın telefonunu yazılımı yüklemek için kullanacaksınız, e-mail sizin hesabınıza gelecek o da programı satınaldıktan sonra. Yani iphone kullanıcısına hiçbir e-posta gönderilmiyor.

 16. merhaba,
  takip edilecek telefona ait Wi-Fi MAC Adresini aldım, bu numarayı kendi telefonumdaki ile nasıl değiştireceğim, yardımcı olur musunuz lütfen. Teşekkürler.

  1. merhaba,
   Android sisteminde, Google PlayStore’dan Terminal Emulator ile Busy Box uygulamalarını indirin. Gerekli bilgi kendi ara yüzlerini kullanarak tespit edilecektir. Ara yüzü seçin, istenen numaraların başarılı bir şekilde değiştirildiğinden emin olun.

   iCihazlarda, veri değiştirmek için Wifispoof veya MacDaddy X gibi yansıtma hizmetleri arayın.

 17. Ya lutfen yardimci olur musunuz cok acil
  1 Ablam benim hakkimda olan bi seyi biliyo ama o sirri sadece bir arkadasim ve ben biliyorum o arkadasimin baskalarina soylemesi imkansiz ama ablam bana birisi soyledi …………. Boyleymis falan diyo ama bilmesi imkansiz bi konu hakkinda arkadasima saka yaptim gecti gitti arkadasim bile o sakayi unuttmustur bunlarin hepsi wpden oldu iste neyse ablam yine geldi soyle soyleymissin falan dedi ama imkansiz lutfen yardimci olun
  2 ayrica ozellikle faceye girincede son gunlerde kendiliginden uygulamayi kapatiyo yeniden girmek zorunda kaliyorum wpde son zamanlarda bilinmedik bi sekilde yavasladi surekli cikiyo yeniden giriyorum lutfen lutfen
  3 eger takip ediliyosam bunun baska bi yolu yok mu whatsap musteri hizmetlerinden falan takibbi durduramiyo muyum
  4 illa whatsapi mi silmem lazim
  5 mesela dahademin onemli konusmalari sildim onlari okuyabilir mi
  6 bide anlik olan mesajlari mi gorebiliyo yoksa hepsini mi off yalvaririm yardim edin lutfen

  1. Merhaba! Takip ediliyorsanız telefonunuzda paylaştığınız, girdiğiniz, gönderdiğiniz her şey izleniyor. Tarif ettiğiniz kendiliğinden kapanmalar, yavaşlamalar izlendiğinizi işaret ediyor.

 18. Hedef telefona bir şey yüklemeden takip etme imkanı var mı ?
  Eski sevgilimin whatsapp mesajlarına bakmak istiyorum ama onun telefonun elime geçmesi imkansız.

  1. MAC spoofing diye bir işlem kullanılırdı eskiden ama şirketler bunu tespit edince bu şekilde mesajlara ulaşmayı engellediler. Telefonu elinize geçirmeden mesajlara bakamayacaksınız.

  1. Merhaba, tüm mesajları görebilmek için Android ile çalışan telefonlar rootlu iOS ile çalışan iPhone lar jailbroken olmalı.

  1. 1 hafta ücretsiz kullanıyorsunuz, memnun kalırsanız aboneliğiniz otomatik olarak uzatılır. Kullanmaya devam etmek istemiyorsanız 1 hafta geçmeden kullanımı mSpy kullanıcı hesabınızdan durdurarak hiçbir para ödemeden programdan vazgeçebilirsiniz.

 19. Merhaba yardımcı olursanız sevinirim bu mac numaralarini kendi telimizin mac numaralariylami degistiricez ve sonradan bize gelen whatsapp msj maç numarası değiştirildiği için karşı tarafa gitmez degilmi birde ben kendi telefonuma whatsapp msj alabilecekmiyim yoksa iptalmi oluyor

  1. Merhaba. Kendi telefonunuzun MAC adresini takip edilecek telefonun MAC adresi yerine girip WhatsApp’ı yine kurmanız gerek. Mesajlar karşı tarafa gider ancak MAC adresi sizin telefonunuza ait olduğu için siz de onları okuyabileceksiniz. Kendi telefonunuzda WhatsApp numarası farklı olacak ve kendi mesajları telefonunuza yüklenmiş WhatsApp’tan okuyacaksınız. Şöyle düşünün tek MAC adresi, farklı numaralar! Ancak bilindiği gibi 2015’de WhatsApp tek bir MAC adresiyle birkaç telefon numarası girilmeyi engelledi. Küçük bir ücretle ya da ücretsiz 7 günlük deneme sürümünü kullanarak takip uygulamasını denemenizda fayda olur diye düşünüyoruz.

  1. Kullanıcı panelinde Hesap Bilgisi alanında Request Cancellation butonu var, oradan yapıyorsunuz.

 20. Telefonuma casus program yüklü sanıyorum; telefonum çok ısınıyor ve şarjı çabuk bitiyor. Bunun için whatsapp ı silip tekrar yüklesem ya da telefonu değiştirsem çözüm olabilir mi?

 21. iyi günler verdiğiniz hizmet için teşşekür ederim, sorularıma hızlı bir dönüş alırsam çok sevinirim. Eşimin whatsap konuşma geçmişini okumak istiyorum. Ama araştırmalarım sonucunda whatsap ; sohbet yedegini sadece 7 gün saklıyor. ben herhangi bir casus yazılımını yüklersem 7 günlük mesaj geçmişinimi okuyabilecem.Ben 1-2 ay önceki mesajalrıda okumak istiyorum.lütfen rica ediyorum cevaplayın.

  1. Herhangi casus yazılım konusunda size %100 güvenli bilgi veremem ama mSpy programı 1-2 ay önceki mesajlar telefonda kayıtlıysa çeker.

 22. telefonda kayıtlı derken; sohbeteki konuşmayı silmemiş isemi. yoksa kayıtlı sohbet yedegindeki mesajlardan mı bahsediyorsunuz. çok soru soruyorum farkındayım kusuruma bakmayın lütfen. yazılımı satın almayı düşünüyorum lütfen cevap verin 🙁

  1. Takip edilecek telefon iPhone ise hem yedeklenmiş hem telefonda olan mesajları görürsünüz. Android ise tek telefondaki mesajlara ulaşabilirsiniz.

 23. Eşimin telefon u şifreli yani onun telfnunu almam imkansız sadece kendi telfonumla hallademezmiyim çook lazım lütfen

  1. Takip edilecek telefon bir iPhone ise, iCloud üzerinde yapılabilir. Sıkça sorular sorular sayfasından nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

 24. merhaba,benim yazışmalarıma benim yazmadığım birşey ekleyebilecek bir program mevcut mudur.Çünkü biriyle yazıştığım bilgilere eklemeler yapılarak sanki ben yazmışım gibi gönderilmiş ama kesinlikle benim tarafımdan yazılmadığına eminim.Bu durum nasıl olmaktadır.Çok gerekli benim için.Teşekkür ederim.

  1. Böyle bir şeyle karşılaştıysanız telefonunuza casus yazılım değil virüslü bir program bulaşmış herhalde. Bizim sorumluluk alanı değil yardımcı olamayacağız.

 25. BIR TLF NUMARASI VARMI ULASABILECEGIM SIZLERE.UYE OLURS CIKIS VERMEM GERRKTIGINDE NASIL OLACAK.HICBIR BILGI OKUYAMADIM.BEN YURDDISINDAYIM.

 26. Merhaba.Ben de eski eşimin whatsapp mesajlarını çok merak ediyorum.Ulaşabilir miyim lütfen yardımcı olur musunuz.Allah razı olsun

  1. Telefon olmadan mesajlara tek ulaşma yolu iCloud’u kullanmak. Telefonu iPhone ve şifresini biliyorsanız deneyebilirsiniz.

 27. Merhabalar. Android cihazın mesaj takibi vs. için rootlanması gerek demişsiniz . Tam olarak ne anlama geliyor. Mevcut programı satın alıp erişebildiğim bir telefona yüklesem tam anlamıyla çalışmayacak mı ?

  1. Rooting telefona admin erişimi olarak düşünün. İstediğiniz programı kaldırabilir ya da silebileceksiniz. Root işlemi nasıl yapıldığını herhangi bir açık kaynakta bulabilirsiniz. Rooting, yalnızca WhatsApp, Facebook, Viber, Skype ve Gmail gibi varsayılan olmayan uygulamalara ihtiyacınız olması durumunda gereklidir (yalnızca Premium hesabı sahipleri için mevcuttur). Standart paketini satınalırsanız cihazı root etmenize gerek kalmaz.

 28. Mrb ben kızımın tlf bu programı yüklemek istiyorum fakat kızımın tlf alma şansına sahip değilim alsam bile her bir adım da şifreli nasıl bir yol izlemeliyim kızım sürekli tlf elinde geziyor ve ergen döneminde yanlış arkadaşlıklar kurmasindan korkuyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

  1. Programı yüklenmiş yeni telefonu hediye etme zamanı geldi o zaman))) Telefonu elinize almadan programı yüklemenin tek bir yolu telefonu bir iPhone ise iCloud (iBulut) üzerinden yüklemektir. iCloud kullanıcı ismi ve şifresini biliyorsanız yükleyebilirsiniz. Ancak tarif ettiğinize göre tüm şifrelerini bilmek imkansız. Dolayısıyla yeni bir telefona program yükleyip öyle hediye edin. Yanlış hareketlerini zamanında engellemek çok doğru bir yaklaşım.

 29. deneme sürümünü almak istiyorum.ama kredi kartı numarası vermeden alamazmıyım.beğenirsem zaten alacağım.neden deneme sürümünde kredi kart numarası istiyorsunuz

  1. Bir kere programı kurduktan sonra deneme sürümününden sonra ücretli abonelik için programı tekrar kurmanıza gerek kalmayacak bu durumda. Kartınızdan para kesilmeyecek, deneme süresi bittikten sonra programı beğenirseniz kartınızdan otomatik olarak ödeme yapılır, beğenmezseniz deneme sürümü bitmeden hizmeti durdurun. Diyelim 7.gün kullanımı iptal ederseniz kartınızdan para kesilmez.

 30. Mereba). Bir yakn arkadawimin wpsi izleniyor.100% web diyil.ayribir program neyse.lutfen yardim edermisiniz.takib edilmeyi nasl durdura biliriz.hayat memat meselesi yani((( lutfen yardimci olun

  1. Merhaba. Programın ismini biliyorsa arkadaşınız programı satan şirketin müşteri desteğine ulaşsın. Haberi olmadan program yüklendiyse sorumluluk tamamen yükleyen kişiye aittir çünkü bu tür programlar bir ebeveyn kontrol aracı olarak kullanılmalıdır.

  1. Merhaba! Telefona takip programını kurmak için takip edilecek telefonu elinize alıp öyle kuracaksınız. Modeli belli değilse ilk önce bu ayırımı yapmanız gerekir: iPhone’ler iOS işletim sistemi, diğerleri büyük ihtimalle Android işletim sistemi ya da Nokia’lar Windows ile çalışır. Takip etmek istediğiniz bir smartphone ise (akıllı telefon) takip programı ile uyumluluk oranı %95. Yine de programı satınalmadan önce tüm kural ve şartlarını dikkatli okuyun, hem de kurulumu doğru şekilde yaparsanız tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

 31. Merhaba 7 günlük ücretsiz sürümü onayladım Facebook üzerinden giriş yapmıştım ancak şu anda dosyaya hiç bir şekilde ulaşamıyorum 7 gün sonra onay vermesem bile kendiliğinden ücretliye dönüşür mü yardımcı olursanız sevinirim

  1. Facebook’a hangi e-posta adresi bağlı ise ona bilgilendirme gelmiş olmalı. Yine de herhangi anlaşmazlığın önüne geçmek için müşteri destek ekibi ile temasa geçin. Onlara e-posta adresinizi bildirip tüm detayları öğrenmeniz daha iyi olur.

  1. Hayır, böyle bir zorunluk yok ama daha fazla özelliklerden faydalanmak için yani daha çok bilgi almak için jailbreak gerekli. Jailbreaksiz telefonda da çalışır, jailbreaksiz versiyonun takip özelliklerini satınalma sırasında paketlerden seçerken dikkat ediniz.

 32. Admin bu ödeme şeklini bu türlü anlamadım kredi kart numarası diyor benim kartım yok hesaba gönderme olmuyormu

  1. Standart ve Premium paketler ile bir cihaz takip edilebiir, Paket kiti ile 5 cihaz takip edebileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *