iPhone Takip Etme Programı 2024

iPhone takip için telefon takip programı indir denilmesi size uygun gelmiyorsa başkasının telefonunu takip etme hizmetinin iCloud üzerinden verildiği bir iPhone casus yazılım kullanmak sizin için en iyi tercih olacaktır.

Bu sayede jailbreak yapamadığınız ya da telefonu elinize alarak iPhone casus yazılım kuramadığınız ama iCloud bilgilerine sahip olduğunuz bir cihazdaki temel bilgileri kolaylıkla takip edebilirsiniz.

iPhone Takip Etme programı

iPhone Casus Yazılım

Bu işlem için özel bir teknik bilgiye ya da çabaya ihtiyacınız yok. Bu özelliğe sahip bir telefon takip programı satın almanız yeterli. Herhangi bir yükleme işlemiyle de uğraşmanız gerekmeyecek. Çünkü casus yazılımlar toplanan verileri genellikle kullanıcı adı ve şifrenizle girebileceğiniz bir internet sitesi üzerinden sunmayı tercih ederler. Bunu online bir kontrol paneli olarak düşünebilirsiniz.

Kullanacağınız iPhone casus yazılımı bulduktan ve satın aldıktan sonra bu kontrol paneline girerek ilgili yere iCloud bilgilerini girmeniz istenecek. Unutmamanız gereken bir konu var: Takip edeceğiniz cihazın iCloud yedeklemesi mutlaka açık olmalı. Yoksa cihazı elinize alarak açmanız ya da jailbreakli / jailbreaksiz bir iPhone takip programı yüklemeniz gerekebilir.

Bu Özelliklere Sahip Telefon Takip Programı

Hangi telefon takip programının bu özelliklere sahip olduğunu merak ettiyseniz hemen mSpy’ın adını verelim. mSpy bu şekilde çalışan en iyi casus yazılımlardan biri.

MSPY SATIN ALIN

Yalnızca iCloud bilgilerine sahip olsanız bile şu özelliklerin hepsini yazımızın başında belirttiğimiz gibi takip edebilirsiniz:

  • Kişiler

  • Arama Kayıtları

  • SMS’ler

  • Skype, WhatsApp, iMessage ve Line

  • Tarayıcı Geçmişi

  • Etkinlikler

  • Notlar

  • Kablosuz Ağlar

  • Yüklenen Uygulamalar

mSpy’ın uygun paketlerinden birini satın aldıktan sonra online kontrol panelinizin bilgileri size e-posta ile iletilecek. Kontrol panelinin adresini tarayıcıya yazıp yine e-posta içerisinde bulunan bilgilerle giriş yaptığınızda hangi bilgileri görüntülemek istediğinizi seçebileceksiniz. iCloud yedeklemesinin kendi senkron zamanı bulunmaktadır. Bu yüzden iCloud ile başkasının telefonunu takip etme sırasında yeni bilgilerin iPhone casus yazılım tarafından kontrol panelinde gösterilmesi biraz zaman alabilir.

iPhone takip yapılmak istenen cihaza mSpy’ı kurmanızın avantajları bulunmaktadır. Örneğin iCloud bilgileri değişse bile takibe devam edebilirsiniz. Ayrıca mSpy’ın jailbreak yapılmış cihazlarda çalışabilen daha pek çok özelliğinin olduğunu sitesine girdiğinde fark edeceksiniz. Ama saydığımız özellikler size yetiyorsa ya da iCloud üzerinden takip yapmak dışında başka çareniz yoksa mSpy‘ın bu hizmetinin işini mükemmel yapacağından emin olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *