Viber Casus Program ile Mesajları Nasıl Elde Edebiliriz? [2024]

Son zamanlarda, Viber, en popüler ücretsiz online mesajlaşma uygulamalarından biri haline geldi bu nedenle, başkalarının Android hesabı, iPhone veya diğer popüler O.S. hesaplarındaki mesajların gösterilmesine yönelik, korsan olarak ele geçirme ve casus takip yazılımlarına talepte büyük bir artış oldu.

VİBER TAKİP PROGRAMI SATIN ALIN

Viber, ücretsiz karşılıklı mesajlaşma ve ücretsiz kolay arama seçeneklerinden dolayı, global ölçekte 200 milyon kullanıcısı olan bir yazılımdır. Viber uygulamasını mobil cihazına yükleyen insanların, bu uygulamayı Apple iPhone veya Android cihazına indirmiş diğer kişilerle online olarak sosyalleşmesini mümkün kılmaktadır. Viber casus program araçları, Viber’i diğer kişilerle iletişiminde kullanmak isteyen kişiler için bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Ebeveynler bu araçları, çocuklarının hesaplarına dokunmadan veya onların şifrelerini bilmeden, çocuklarının aktivitelerinden haberdar olmada ve konumlarını öğrenmekte çok kullanışlı bulmaktadırlar; çiftler, eşlerinin aktivitelerinin önüne geçebilmekte, işverenler çalışanlarının yaptıklarını izleyebilmektedirler. Viber hızla yayılmakta olan bir uygulamadır ve hatta anında takip edilmelidir.

Viber Mesajları nı Ele geçirmek: Tüm Gerçekleri Bilin

viber casus program

Viber, çocukların arkadaşlarıyla mesajlaşırken geniş çapta kullanılır ve büyük bir ihtimalle çocuğunuz birisiyle konuşurken bunu kullanmaktadır. Ücretsiz şeyleri kullanmaktaki bağımlılık geniş çaplı bir alışkanlıktır ve bu durum Viber için de aynı şekilde yaşanmıştır. Zeki bir ebeveyn olarak, daha sonra ortaya çıkacak istenmeyen durumlardan uzak durmak için, çocuğunuzun aktivitelerini kolayca izleyebilmek sizin görevinizdir. Kişisel ilişkilerde, Viber yazılı iletişimde herhangi bir kanuni sınırlama yoktur çünkü orada yasa dışı kullanımlar için kişisel bilgileri alma amacı yoktur.

Bilgilerin ele geçirilmesiyle ilişkilerin izlenip faydaların meydana geldiğini gördüğümüz birçok gerçek araştırmalar vardır. Eğer ilişkinizde samimi iseniz ve esinizin/ kocanızın /erkek arkadaşınızın/kız arkadaşınızın sizin kadar sadik olduğuna dair şüpheniz yoksa, izleme yazılımı almanız kesinlikle çok normaldir. Onun viber konuşmalarını okumak sizin hakkınızdır. Bu çok kolaydır ve kendi cihazınız üzerinden, uzaktan, o bilgilere ulaşabilirsiniz.
Başka Birisinin Viber ‘ini Nasıl Görürüz?

En iyi Viber Casus Program

En uygun olan abonelik paketini satın alın ve onun Viber takip seçeneğine sahip olduğundan emin olun. mSpy.com web sitesine gidin ve seçmiş olduğunuz abonelik planını alın. Hesabınızdan bir ödeme yapın ve bu araç hakkındaki bütün gerçekleri öğrenmek için en tanınmış online izleme aracına sahip olun. Kişisel veya profesyonel takip kullanım amacına yönelik geliştirilmiş değişik paketler mevcuttur. Eğer Viber üzerindeki herhangi bir mesaja, hedef cihaza dokunmadan ulaşmak istiyorsanız, aboneliğinizi yaptırın.

İzleme yazılımını hedef cihaza yüklemek mecburidir. Yazılımı kurmak için bir defaya mahsus hedef cihaza fiziksel olarak erişmeniz gerekecek, bunu yaptıktan sonra, kullanıcının Viber casus program ile Viber mesajlarını okumaya ve konumunu belirlemeye anında başlayacaksınız. Süreç çok basittir ve takibe başlayabilmek için abonelik bilgilerinizi girmeniz gerekecektir. Unutmayın ki, eğer cihaz ”jailbroken” ise, sadece Apple cihazlarında bu takip yazılımı kurmak mümkün olacaktır. Bu kolay ve ücretsizdir fakat yüklemeye devam ederken adımları uygun takip etmek gereklidir. Eğer uygulamayı yüklerken herhangi bir kafa karışıklığı yaşarsanız, kullanıcı rehberine bakabilirsiniz ya da müşteri destek departmanımız ile iletişim kurabilirsiniz.

mSpy’i izlenen aygıta kurduktan sonra, herhangi şekilde kendini belli edecek, uyarı, güncelleme gibi bir iz bırakmamaktadır. Hedef cihaz sahibi kişinin, kendisinin takip edildiği konusunda bilgilendirilmesi zorunludur. Yine de, kişisel ilişkilerde ve partnerler arasında bu durum farklılık gösterebilmektedir ve casus yazılım hakkında bir bilgilendirme yapılması gerekliliği ortadan kalkabilmektedir.

Yazıları Uzaktan Okumaya Başlayın

Program, ele geçirilen Android veya iPhone cihaza mSpy yazılımının uygun bir şekilde yüklenilmesinden sonra, anında çalışmaya başlar. Viber Casus Program ı takip için aşağıda sıralanan hizmetleri verecektir:

 1. Aranan veya gelen aramalar için zaman damgası
 2. Viber arama aktivite listesi
 3. Mesajlasma listesi
 4. Konusma zaman damgası
 5. Viber Kişi Listesi

Elde edilen Viber bilgileri kontrol panelinizde anında güncellenecek ve mobil cihazınızda, iDevice veya Dizüstü bilgisayarınızdan şifrenizi kullanarak buraya kolayca erişim imkanınız olacak. Elde ettiğiniz bütün bilgiler depolanacak ve başka zaman onları görebileceksiniz.

Kolay İzleme

Viber İzleme, Mobil iz sürme sayesinde çok kolay hale geldi. Süreç herhangi bir teknik bilgiye sahip olmayı gerektirmez ve herhangi bir kişi tarafından kolayca yapılabilir. Çocuklar, çiftler, erkek arkadaş/kız arkadaş ve hatta çalışanlarınız bu yazılım kullanılarak takip edilebilir. mSpy, siber korsanları izlemekte ve onlara sizin onları izlemekte olduğunuzun farkına vardırtmadan, herhangi bir kişi hakkında bilmek istediğiniz şeyi almanızı sağlar.

2 thoughts on “Viber Casus Program ile Mesajları Nasıl Elde Edebiliriz? [2024]

  1. Tabi Türkiye +90 850 252 6514
   Pazartesi – Perşembe 12:00 – 22:00; Cuma 11:00 – 20:00
   sorularınızı müsteri destek ekibine ulaştırabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *