Arkadaşımın WhatsApp mesajlarını görmek istiyorum [2020]

Dünyanın en popüler mesajlaşma programı WhatsApp yüzünden uykusuz geceler geçirmeyin diye yazımızda başkasının WhatsApp mesajlarını okuma konusuna değineceğiz.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı

Eşime gelen mesajlar bana da gelsin, arkadaşımın WhatsApp mesajlarını görmek istiyorum, uzaktan telefon izleme ile sevdiklerim kontrolümde olsun… Bunların hepsini ve çok daha fazlasını başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programı olarak ifade edebileceğimiz kapsamlı casus yazılımlar ile yapabilirsiniz.

Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma programları şunları yapabiliyor:

 • Gelen/Giden Bütün Mesajların Tam İçeriği

 • Silinen Mesajlar

 • Sohbette Bulunan Kişiler

 • Kişilerin Telefon Numaraları, İsimleri

 • Paylaşılan Multimedya İçeriği (Fotoğraflar, Videolar, Ses Kayıtları…)

 • Ücretsiz Aramaların Bilgileri

WhatsApp Maşkasının Mesajlarını Okuma

Numarayı Gir:

WhatsApp Takip Etmek İçin Gerekenler

WhatsApp takip etmek için gerekenlere geçmeden, aslında geri kalan her şeyden önce altını çizmemiz gereken bir konu var: Başkasının WhatsApp mesajlarını okuma için yasal hakkınız olmalı veya cihaz sahibinin açıkça bu konuda rızasını almalısınız. Sevgilinin telefonunu takip etme programı olarak kullanayım derken başınızı yasalar karşısında belaya sokmamaya dikkat etmelisiniz.

Casus yazılımların siz söylemezseniz cihaz sahibi tarafından tespit edilemeyeceğini, böyle bir yazılım yüklediğinizi bizatihi söylemeniz gerekebileceğini unutmamalısınız.

Yapılması gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

 • WhatsApp takip özelliği bulunan bir casus yazılım seç

 • Takip edilecek telefonun yazılım ile uyumluluğunu kontrol et

 • Takip edilecek telefona kurulum için fiziksel erişim sağla (Uzaktan casus yazılım yükleme sadece belirli yazılımlar tarafından sunulan iCloud ile iOS WhatsApp takip çözümü için mümkün)

 • Gerekiyorsa takip edilecek telefona root/jailbreak yap

 • Takip edilecek telefona yazılım tarafından sunulan yönergeleri takip ederek casus yazılım indir ve kur

 • Yazılım tarafından sağlanan çevrimiçi kontrol paneline girerek WhatsApp mesajlarını oku, paylaşımları gör, kişi listesini öğren

Casus yazılımların ücretsiz denemesinin bulunduğunu söylemiştik. Seçtiğiniz casus yazılımın sitesinden veya müşteri hizmetlerinden telefon takibi nasıl yapılır ücretsiz denemeden, bedava casus telefon yazılımı deneme sürümünden nasıl yararlanılır öğrenebilirsiniz.

Başkasının Telefonunu İzlemek Sadece WhatsApp mesajlarını okumak değil

Android casus yazılım fiyatları her bütçeye uyacak, abonelik paketleri her ihtiyacı karşılayacak çeşitliliktedir. Ana odağınız sadece WhatsApp olsa bile başkasının telefonunu izlemek için mutlaka olması gereken ve ilginizi de fazlasıyla çekeceğini düşündüğümüz başka özellikler de var.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı

Bunların başında Snapchat, Tinder, Facebook gibi WhatsApp dışındaki diğer uygulamaların takibi geliyor. Aramalar, kısa mesajlar da olmazsa olmazlar arasında. Sevdiklerinizin güvende olduğunu bilmek istiyorsanız konum takibi çok işinize yarayacaktır.

Elbette başkasının telefonunu izlemek için neye ihtiyacınız olduğunu siz belirleyeceksiniz. Sadece başkasının WhatsApp mesajlarını okuma ile ilgileniyorsanız buna uygun bir paket seçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *