Bir Numaranın Kiminle Mesajlaştığını Öğrenmek [2020]

Telefon takip yazılımı teknolojisindeki gelişmeler sayesinde bir numaranın, daha doğrusu telefonun kimlerle mesajlaştığını öğrenmek artık çok kolay.

Telefon casusu sayesinde takip etmek istediğiniz kişinin telefon numarasını bilmeseniz ya da cihazdaki hat değişse bile çocuklarınız ya da mesai saatlerinde çalışanlarınız kiminle mesajlaşıyor anı anına izleyebilir, bir nevi mesajları okuma programı olarak kullanarak gönderilen ve alınan bütün mesajların içeriğini okuyabilirsiniz.

Başka Bir Telefonun Mesajlarını Okumak

Numarayı Gir:

Telefon takip yazılımı (mSpy) 2020

 

Ama takip etmek istediğiniz kişinin cihazına herhangi bir program yüklemeden, sadece telefon numarası üzerinden mesajlarını nasıl okurum, kimlerle neler paylaştığını nasıl öğrenebilirim diye merak ediyorsanız, maalesef bunu yapamazsınız.

Her isteyen kişi sadece telefon numarasını bildiğiniz kişilerin bir anda özel hayatlarına dahil olunabilseydi dünyada kişisel mahremiyet diye bir şeyin kalmayacağını unutmamalısınız. Bunun önüne geçebilmek için GSM operatörleri aşılması neredeyse imkansız önlemler almaktadır ve yetkili merciler dışında bunun yapılması ya da denenmesi yasalarla engellenmiştir.

Başkasının Mesajlaşmasını İzlemek İçin En Etkili Yöntem

Buraya kadar okuduklarınız sizi yıldırmasın, yazının başında değindiğimiz gibi kolay kullanıma sahip olan bir telefon casusu sayesinde çocuklarınızın ya da çalışanlarınızın mesajlarını kendi cihazlarından görüntüleyebilmek için GSM operatörleri ile yüzleşmek ya da yasaları ihlal etmek zorunda kalmayacaksınız. Takip etmek istediğiniz herhangi bir telefona telefon casusu yüklemeniz yeterli olacak. Mesajlar daha telefondan çıkmadan ya da telefona ulaştığı anda telefon takip yazılımı tarafından kaydedip raporlanacağı için herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Tabii her telefon takip programı aynı değildir. Eğer casus programlar yeni kullanmaya başlıyorsanız kolay kullanıma sahip olması ve müşteri desteği kalitesi, ücretsiz ilk kurulum yardımı gibi faktörleri göz önünde bulundurarak mSpy‘ı kullanmanızı tavsiye ederiz. GPS konum takibi, arama kayıtları, rehber kayıtları, tuş vuruşu kaydedici gibi diğer gelişmiş özelliklerin yanı sıra mSpy sıradan SMS takibinin ötesine geçebilir.

Başkasının WhatsApp mesajları ve Facebook mesajları gibi popüler anında mesajlaşma uygulamalarındaki, sosyal ağlarda gerçekleştirilen her iletişimi de görüntüleyebileceksiniz.

Başkasının mesajları aktarmak

mSpy, izlemek istediğiniz kişinin telefonuna dokunmadan, onu yazılı mesajlarını görmenize yardım eden bir uygulamadır. Hedef telefona bir kere indirildiğinde, hedef telefondaki yazılı mesajları bilgisayarınızda görebileceğiniz şekilde transfer eder. Böylece başkasının mesajları size aktarılmış olur. Rahatlıkla okursuınuz.

Önemli: Android kullanıcıları Play Store’den mSpy Lite indirip takibi kendi telefonundan daha rahat yapabilir.

Takip işlemine başlamak için mSpy’ın uygun bulduğunuz paketlerinden birini satın alıp takip etmek istediğiniz cihaza fiziksel erişim sağlayarak yüklemeniz yeterli. Kullanmanızın yasal olduğundan emin olmadığınız özel durumlarda önce bir avukata danışmanız iyi olabilir.

Genel Özelliklerinin Listesi:

 • Telefon konumunu takip etme
 • Telefondaki SMS mesajlarını uzaktan okuma
 • iMessage ve Whatsapp mesajlarını takip etme
 • Telefon rehberini okuma
 • Arama geçmişini görme
 • Internet arama geçmişini takip etme
 • İndirilen bütün uygulamaları görme
 • Kullanılan uygulamaları kayıt etme
 • Otomatik cevaplama ( Casus Arama )
 • Yedekleme & CSV indirme
 • Ücretsiz Güncelleme
 • %100 fark edilemez

mSpy Resmi Sitesini Ziyaret Etmek için Buraya Tıklayın

9 thoughts on “Bir Numaranın Kiminle Mesajlaştığını Öğrenmek [2020]

 1. Takip etmek istediğimiz tlfnda görünüyor bu program? Kişinin casus programı farketmemesi nasıl sağlanabilir?

  1. simgesini ayarları yaparken gizleyin, farkedilmemesi için doğru kurulum yapılmalı, paket satınalırken massistance almanızı tavsiye ederim.

 2. Slm karşı tarafın sms lerini görmem için hedef telefonun mobil verisi açık mı olması gerekiyo acaba

 3. Silinen dosyalar (mesaj, uygulama, media vs) de gorunuyor mu? Format atildigi takdirde tekrar yuklenmesi gerekir mi?

  1. silinen mesajlar görünebilir. Android telefonlar için daha önce atılmış 100 mesaj ve sonraki yazışmalar, iPhone telefonlarda en geç 3 ay önceye kadar yapılmış yazışmalar kaydedilir. Fotmat atılırsa programı tekrar kurmalısınız, ama aboneliğiniz devam eder, yeni abonelik almanıza gerek olmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *