mSpy Inceleme 2020

mSpy Değerlendirmesi

mSpy Kuruluşu: 2011 box-mspy

Takip Hizmeti: Akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar

Cihaz Uyumluluğu: iOS, Android, Mac OS ve Windows

Müşteri Hizmetleri: Türkçe destek

Ücretler: fiyatlandırma tablosu

İnternet Sitesi: https://tr.mspy.com/

Diller: İngilizce, Türkçe, Almanca, İspanyolca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Korece, Japonca, Arapça

Öne Çıkan Takip Hizmetleri: Facebook ve WhatsApp gibi uygulamalardaki sohbetler, arama, SMS, e-posta, fotoğraflarla videolar, GPS konumları

Play Market: mLite

App Store: mLite

MSPY DENEYİN

İçerisinde bir dizi muhteşem özelliğin bulunduğu mSpy’ı takip etmek istediğiniz bütün cihazlarda kullanabilirsiniz:

Hangi cihazı takip etmek isterseniz isteyin kurulum o kadar basittir ki teknik bilgiye sahip olmayan kişiler tarafından bile dakikalar içerisinde tamamlanabilir. Kurulum için gerekli olan bütün bilgiyi barındıran ekran görüntüleriyle zenginleştirilmiş bir rehber kontrol paneline girdiğiniz anda karşınıza çıkacak. iCloud bilgilerinin yeterli olduğu jailbreaksiz iOS takibi dışındaki kurulumlarda bir seferliğe mahsus cihazı elinize almanız gerekecek; ama geri kalan bütün takip işlemi uzaktan halledilecek.

Android takip edilen telefon
Android takip edilen telefon

iPhone takip edilen telefon
iPhone takip edilen telefon

Ücretler:

fiyatlandırma tablosu

Uyumluluk:

uyumluluk Android

mSpy’ın geniş cihaz uyumluluğu sayesinde neredeyse bütün cihazlarda takip işlemi yapabilirsiniz. Şu an için desteklenen cihazlar:

 • Android 4 ve üstü
 • iOS 6 ile 8.4 arası ve 9.3.3 (Jailbreaksiz mSpy 10+ yani bütün iOS sürümlerinde çalışır.)
 • Windows (XP, Vista, 7, 8, 10 – x32 ve x64 sürümler)
 • Mac OS (10.7, 10.8, 10.9, 10.10, 10.11)

Uyarı: mSpy’ı kendi cihazınıza değil, TAKIP ETMEK İSTEDİĞİNİZ CİHAZA KURACAKSINIZ.

Müşteri Hizmetleri

mSpy’ın kullanımı son derece basit ve kurulum/kullanım için kontrol panelinde ayrıntılı bir rehber bulunuyor. Bu yüzden hiçbir şekilde zorlanacağınızı sanmıyoruz; ama olur da yardıma ihtiyacınız olursa mSpy’ın uzman müşteri hizmetlerinden 7/24 yardım alabilirsiniz:

 • Telefon
 • Canlı Yardım
 • E-posta
 • mAssistance

Özellikler:

Aramalar

Telefondaki gelen ve giden bütün aramaların ne zaman, ne süreyle, kimlerle yapıldığı kaydediliyor. Gerekirse telefonu belirli kişilerin veya numaraların araması engellenebiliyor.

Anında Mesajlaşma Uygulamaları

WhatsApp, Facebook, Skype, , iMessage, Hangouts, Viber, Snapchat, Tinder, Instagram, Line ve diğer uygumalardaki sohbetlerin içeriği eksiksiz olarak izlenebiliyor.

E-posta ve SMS

E-posta ve SMS’lerin içeriğini ve ne zaman yapıldığını, kimlerle yapıldığını (adresler, numaralar ve kayıtlıysa/belirtilmişse kişi isimleri) görebilirsiniz.

Takvim, Notlar, Rehberler

Takvime, notlara ve rehbere erişerek planlanan randevuları, alınan notları ve kişileri izleyebilirsiniz.

Fotoğraflar ve Videolar

Cihazdaki bütün fotoğraflara ve videolara, ister çekilmiş ister indirilmiş olsun tarih ve saat bilgileriyle ulaşabilirsiniz.

Tarama Geçmişi

Ziyaret edilen internet sitelerini tarih bilgileriyle görebilir, hangi sitelerin sık kullanılanlara eklendiğini tespit edebilirsiniz.

Tuş Kaydedici Keylogger

Yüklendiği cihazdaki bütün tuş vuruşları mSpy’ın keylogger özelliğe ile kaydediliyor.

Yüklü Uygulamaları Öğrenme ve Engelleme

Cihazda yüklenmiş bütün uygulamaları öğrenerek çalışmasını istemediğiniz uygulamaları uzaktan engelleyebilir, istediğiniz zaman tekrar izin verebilirsiniz.

İnternet Sitelerini Görüntüleme ve Engelleme

Ziyaret edilen siteleri görüntüleyerek zararlı gördüklerinizi uzaktan engelleyebilirsiniz. Siteleri sadece belirli zaman aralıkları için engelleyebilir, istediğiniz zaman tekrardan erişime açalabilirsiniz.

Wi-Fi Bağlantıları

Cihazın o anda ve gün içerisinde bağlanmış olduğu Wi-Fi ağlarının adını ve konumunu öğrenebilirsiniz. Jailbreaksiz iOS’larda da çalışmaktadır.

Anahtar Kelime Uyarıları

Tehlikeli olduğunu düşündüğünüz her kelime veya cümle için uyarılar ayarlayabilir, toplanan veriler içerisinde bu ifadeler geçtiğinde haberdar olabilirsiniz.

GPS Konumları

GPS üzerinden telefonun anlık konumunu bulabilir, gün içerisinde nerelere gittiğini ve izlediği rotayı bir harita üzerinde görebilirsiniz. Üstelik takip edilen cihazın GPS’i kapalı bile olsa konum takibi devam ediyor.

Coğrafi Çevreleme

Harita üzerinde istediğiniz konumları yasak ya da izinli olarak belirleyebilir, böylece bu alana girildiğinde veya alanlardan çıkıldığında uyarı alabilirsiniz. Gün içinde geriye dönük olarak bu alanlara girildiğindeki saatleri de öğrenebilirsiniz.

Cihaz Bilgileri

mSpy’ın kontrol panelinden pil, internet bağlantısı gibi cihaz bilgilerine erişebilirsiniz. Bu bilgilerden çeşitli parametrelere göre filtreleyerek kolay bir şekilde telefon kullanımını analiz edebilirsiniz.

Hırsızlık ve Kaybolma Koruması

Çalınma ve kaybolmalarda cihazın konumunu bulabilir, geri alınamaz bir şekilde cihazın içeriğini silebilir ve hat değişimlerinden haberdar olabilirsiniz.

Hedef cihazda takip yapıldığı uyarısı bulunmuyor.

mSpy casus uygulaması 2021 yılında kalite ve kullanım açısından en iyi olduğunu ispatlamaya devam ediyor. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak, paranın hakkını veren bir casus uygulama kullanmak istiyorsanız bahsettiğimiz paketleri mSpy’ın internet sitesinden inceleyerek uygun olan birini satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanarak programın işinize ne kadar yarayacağınızı öğrenin.

mSpy Nasıl Kurulur?

E-postadaki buton ve mSpy login bilgileriyle kontrol paneline giriş yaptığınızda karşınıza ilk kurulum için seçenekler gelecek. Buradan telefonun modeli fark etmeksizin, örneğin Samsung telefon takip yapacaksanız yine Android’i seçmelisiniz.

mSpy’ın takip edilmek istenen telefona yükleneceğini özellikle belirtelim. Yoksa telefon takip programı özellikleri verilere ulaşamaz. Telefonu kurulum sırasında hazır şekilde elinizde bulundurmalısınız.

Kontrol paneli size detaylı bir rehber ve mSpy indirme adresini verecek. Ekran görüntüleriyle desteklenmiş rehberde bulunan mSpy nasıl kullanılır adımlarıysa şöyle:

 1. Telefonun ayarlarından bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verme.

 2. mSpy’ın verdiği adresin internet tarayıcısına yazılarak .apk uzantılı kurulum dosyasını indirme ve çalıştırma.

 3. Uygulama yüklendikten sonra ilk kez çalıştırarak mSpy’ın gizlenip gizlenmeyeceğini seçme. Bu adım herhangi bir teknik bilgi gerektirmiyor. Seçim yapmanız yeterli.

 4. mSpy’ın ürün kodunu girerek konrol paneline bağlama.

Bu işlemleri tamamladığınızda veriler kontrol panelinde gözükmeye başlayacak.

mSpy’ın Çalışabileceği Android Telefonlar

mSpy cep telefonu takip programı Android 4 ve üstü bütün telefonlarda çalışabilir. Yani bu şartı yerine getiren Samsung, LG, HTC, GM gibi markaların telefonlarını sorunsuz şekilde takip edebilirsiniz.

Yalnız mSpy’ın bütün özelliklerinin çalışmasını isterseniz takip edilecek telefonun rootlu olması gerekiyor. Root telefonun uygulama çalışma sınırlarını kaldırarak mSpy’ın bir telefon takip programı olarak her yere ulaşabilmesini ve size gösterebilmesini sağlıyor. Takip edeceğiniz telefonu root yapmak için internette sayısız rehber ve ücretsiz programlar bulabilirsiniz.

Iphone’da mSpy nasıl kurulur?

mSpy’ı kurmak için iki alternatif iPhone takip programı bulunmakta. Bunlar jailbreakli ve jailbreaksiz iPhone programları. Satın aldıktan sonra içerisinde bağlantısının, kullanıcı adı ve şifresinin bulunduğu mSpy online panelin bilgileri e-postayla gönderilmiş olacak. Bu online panele mSpy login bilgileriyle giriş yaparak hangi programı kurmak istediğinizi seçmelisiniz.

Jailbreak işlemi telefonun uygulamalar ve kullanıcılar için belirlenen sınırlamaları ortadan kaldırıyor. Bu sayede mSpy hiçbir engele takılmadan takip işlemini yapabiliyor. Jailbreak imkanınız yoksa elbette daha az özelliğe sahip jailbreaksiz iPhone programını da tercih edebilirsiniz. Jailbreakli program iOS 6 ve üstünde, jailbreaksiz programsa bütün sürümlerde çalışabilmektedir.

Panelden tercihinizi belirttiğinizde ekran görüntüleriyle desteklenmiş kapsamlı bir rehber çıkacak. Bu rehberi takip ederek kurulumun sonuna kadar sorunsuz bir şekilde gelebilirsiniz. Ama mSpy nasıl kullanılır konusunda fikir verebilmek adına kısaca karşılaşacağınız işlemlere değinmek istiyoruz.

71 thoughts on “mSpy Inceleme 2020

  1. iPhone’ye kendiniz kurabilirsiniz, uzaktan kurulması için iCloud İD ve şifresini bilmeniz gerek. Programı satınaldıktan sonra kuruluma başlamadan önce talimatları dikkatli okumanızı tavsiye ederim. Takip özelliklerinden mümkün olduğu kadar fazla faydalanmak istiyorsanız iPhone telefonuna jailbreak işlemini yapmanız gerekecek. Jailbreak işlemi uzaktan gerçekleşemez, telefonu elinize alıp bilgisayara kablo ile bağlayarak yönetici haklarına (jailbreak) ulaşacaksınız.

 1. Merhaba, hedef kişinin telefonunda root olması ne gibi avantajlar sağlar. birde uygulama ileri zamanlarda durduruldu gibi stabilite hataları verebilir mi ifşa olma şansı hiçmi yok ?

  1. Rooting, yalnızca WhatsApp, Facebook, Viber, Skype ve Gmail gibi varsayılan olmayan uygulamalara ihtiyacınız olması durumunda gereklidir (yalnızca Premium hesabı sahipleri için mevcuttur). Play Store’dan indirilmeyen SMS, arama, konum, takvim, notlar vs. gibi özelliklerin takibi için Android telefonu root etmenize gerek yok.

 2. Peki telefonun aypi sini biliyosak seri nosunu biliyosak ve de gmail lini biliyosak yinedemi uzaktan yukleme yapamiyoz bana da sadece konum lazim acil cvp bekliyom yusuf

 3. Ben bu programı apple kurmak istiyorum aynısını kendi tlf mı yüklemem gerekiyor ve apple nasıl kurucam bana yardımcı olur musunuz

 4. Bu programı kendi kullandığımız tlfna mi yukluyoruz yoksa takip etmek istedigimiz kişinin tlfnuna mı? Ben sadece whatsap yazismalari takip etmek istiyorum android tlfn kullanıyorum. Teşekkürler

  1. Takip edilecek telefona yükleyeceksiniz. WhatsApp takibi yapabilirsiniz ancak takip etmek istediğiniz telefon Android üzerinde çalışıyorsa, Samsung, LG, HTC gibi telefonlar, root işlemi yapılmalı.

 5. uygulama iphone 7′ ye Jailbreak yapmadan yüklenebiliyor mu ? appstore üzerinden mi indirilecek yoksa verilen linkten indirmeden sorun olma ihtimali var mı ?
  uygulamayı indirdikten sonra mı satın alma işlemi yapılıyor?
  bu işi yapmak için takip edilecek telefon ve sahibine ait hangi bilgiler gerekli ?

  1. iPhone 7 ye yükleniyor. AppStore’dan indirilebilir, linkten de indirebilirsiniz. İkisi ayni program, ayni özellikler. AppStore’dan indirdiğinizde satınalma işlemine geçmeniz gerekir, resmi siteden satın alırsanız takip edilecek telefona kurulum daha sonra yapılır. Telefona dokunmadan programı yüklemek için iCloud ID ve şifresini bilmeniz gerek.

 6. Merhaba windows için uzaktan yükleme yapabilir miyiz ve yükleme yapıldığında arama ses kaydi whatsapp ve bezeri yazismalari gorebilir miyiz? Bir de diyelim ki satin aldigimiz ay içerisinde telefonuna format atti , hakkimiz kaybolur mu?

 7. Merhaba iPhone marka telefon için uzaktan kurulum mümkün demişsiniz bunu anlatan bir video varmı?yada kesinlikle uzaktan bu işlemi yapabilir miyiz? İcloud şifresi dışında elimizde olması gereken başka birşey var mı?

  1. Üreticinin sitesinden alıntı:
   Hedef cihazınız iPhone veya iPad ise
   ve hedef cihazınızın iCloud giriş bilgilerini kullanarak daha az izleme özelliğine sahip Jailbreak’siz mSpy’ı seçmeniz durumunda mSpy uzaktan yüklenebilir. Düzenli olarak (24 saatte bir) yedeklendiğinden emin olun. Yine de, cihazda iCloud yedeklemesi etkin değilse, erişim gerekli hale gelebilir.

   iOS cihazının (telefon veya tablet) jailbreak’li olması durumunda, yükleme işleminin başarılı olması için cihaza 5-15 dakika boyunca fiziksel olarak erişiminizin olması gerekecektir. Tam olarak yüklendikten sonra, mSpy izlenen veri kayıtlarını, kişisel Kontrol Panelinize göndermeye başlar – satın alma işleminden sonra oluşturulacak hesaba.

   Cihazın jailbreak’li olmaması durumunda, mSpy’yı yüklemeden önce jailbreak yapmanız gerekir ve bu da biraz zaman alacaktır.

   mSpy’ı satın alırken özel hizmetimiz olan mAssistance’ı da eklemenizi tavsiye ediyoruz*

 8. Ben android tel için 1 aylık üyelik aldım.üyeliğim bitti tekrar satın aldım ama şimdi kontrol panelinde bişey görünmüyor

 9. merhaba
  yeni bir iphone x alıp hediye etmeyi düşünüyorum ( ios 11) bu programı yükleyebiliyormum bu telefona.
  ios 11 destekleniyormu?
  diyelimki evet
  bu telefonu hediye ettiğim kişi program yüklenmiş cihazı yeni olduğu için sıfırdan icloud vs yükleyecek bu durumda program çalışırmı?
  icloud şifresini bilmiyorum

  1. Merhaba, telefon elinizde olursa programı kolayca kurabilirsiniz. iOS 11 destekliyor ancak satınalmadan önce jailbreaksiz özelliklere dikkat edin. iOS 11 için sadece bunlar geçerli. Program telefona doğrudan yüklenizse iCloud bilgilerini kullanmayacaksınzı,dolayısıyla değişse bile raporlamanızı etkilemez.

 10. Peki bu programı kurduğumda karşı taraf bunu anlayabiliyor mu vede bunu iki telefona ayrı ayrımı alacağım vede yükleyeceğimiz kişinin şifresini bilmiyorsak nasıl olacak

  1. Program takip edeilecek telefona kurulur, kurulum sırasında uygulama gözüksün mü diye soracak, gözükmesin seçerseniz telefon kullanıcısı programı göremez. Şifre dışında iCloud bilgileri işinize yarar. Daha detaylı bilgi için tıklayın.

 11. tekrar merhaba mspy programını satın aldım.
  söyle bir sorum olacak telefonu hediye etmek istediğim kişinin icloud bilgilerine ulaşmam mümkün değil o yüzden cihaza kendi icloud hesabımı yükleyip sonrasında programı yükleyip ve ardından icloud hesabımı telefondan silip ve fabrika ayarlarına dönüş yapıp cihazı vermek istediğim kişiye vericem tabiki o da kendi icloud hesabını kurup kullanmaya başlayacak bu durumda program çalışırmı?

  cihaz iphone x ios 11

  jailbreaksiz versiyon sizinde belirtiğiniz gibi jailbreaklı versiyon ios 11 desteklenmiyor.

  ilginize şimdiden teşekkür ederim.

  1. Bu şekilde çalışmaz, takip edilecek kişinin iCloud bilgileri girilmeli. Programı satın aldıysanız aboneliğinizi dondurup gereken iCloud bilgilerine ulaşınca aboneliğinizi devam ettirirsiniz ya da programın iOS 11 desteklemesini bekleyin. Her iki durumda da aboneliğinizi dondurmanızı tavsiye ederim.

 12. Merhaba! Lar hedef kisinin imei numarasini ve tel numarasini biliyorum telefonu iphone 7 acaba boylece programi uzaktan kurabilirmiyim

 13. İyi günler ben yazılımı satın alıcam fakt benden kimlik ve kredi kartı resmini göndermemi istiyolar ne yapmam lazım

  1. Üzerinde ödeme yapılan şirket sizin güvenliğiniz için kimlik ve kredi kartının fotoğraflarını göndermeniz istiyor. Lütfen, mSpy paketini almanız için gerekli evrakları gönderin.

  1. WhatsApp, Viber, Facebook vs. gibi messengerleri göreceksiniz. Yukarıdaki yazını üstünde resmi sitenin yazıldığı linke tıklayarak mSpy’ın sitesine geçersiniz.

 14. Merhaba ben premium olanı aldım.Watshapp mesajları için de hedef teleofonu root mu yapmamız gerekiyor?Root yapmak icin bilgisayar olmadan sadece uygulma ile yapilabilir mi?Tesekurler

  1. Android telefonları için root işlemi gerekir, root yaptırmak için mSpy’nın müşteri desteğinden yardım alabilirsiniz.

  1. Resmi sitesinde yazıldığı gibi 9.1 e kadar jailbreakli olarak çalışır, 9.3.3 de jailbreaksiz kullanabilirsiniz, takip edilecek özellikler JAİLBREAKSİZ olarak işaretlenmiştir.

 15. Yuklu olan uygulamalari yani misal istegram facebok gibi adres degisikligi oldugunda da takip devam ediyormu yani baska hesap acti diyelim

 16. Silinmiş msj kaydı tutulmuşsa yedeğe görürsünüz demişsiniz? Yedek bölümüne nereden ulaşıyoruz peki

 17. Bu programi illa karsi telefona mi yüklemek gerekiyor karşı telefonda kendi telefonum da android karşı telefona yükleme yapmadan bakamıyor muyuz acaba

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *